Lektoři a školitelé

A B C Ch D F G H I J K L M N O P R S T U V X Z
A

Adamiš Valdemar, Ing. PŘEHLED AKTUÁLNÍCH KURZŮ

Ministerstvo financí ČR - vedoucí oddělení Harmonizace finančního řízení. V gesci má mimo jiné Metodiku veřejného nakupování - naplňování principů 3E. 

Adámková Markéta, Mgr. PŘEHLED AKTUÁLNÍCH KURZŮ

lektorka je vedoucí legislativního oddělení odboru práva VZ na MMR, podílela se na tvorbě zákona o zadávání VZ. Věnuje se jak metodické činnosti, přípravě výkladových stanovisek MMR, tak i administraci veřejných zakázek jako takové.

Adler Marek, Mgr. PŘEHLED AKTUÁLNÍCH KURZŮ

ředitel Základní školy Be open Praha, pedagog, informatik

Andrtová Veronika, Mgr. PŘEHLED AKTUÁLNÍCH KURZŮ

odbornice VS, která působí v ústředních orgánech státní správy, expertka na sociální oblast, rodinu a sociálně právní ochranu dítěte

Ayrer Martin, MgA. PŘEHLED AKTUÁLNÍCH KURZŮ

Komunikační odborník s bohatými zkušenostmi se školením a koučinkem top manažerů v komunikačních dovednostech. Dlouhodobě se specializuje na specifika mediální, marketingové i PR komunikace. Vystudoval Literární akademii Josefa Škvoreckého, obor Mediální komunikace a Tvůrčí psaní. Působil jako redaktor veřejnoprávní tiskové agentury ČTK a nejsilnější české komerční televize TV Nova. Reklamní kampaně plánoval v mediální agentuře PHD. Pracoval v politickém marketingu a PR na pozicích tiskového mluvčího politické strany, tiskového mluvčího Ministerstva pro místní rozvoj ČR a vedoucího komunikace a tiskového mluvčího Vlády ČR. Na Univerzitě Karlově vedl Oddělení marketingu UK a působil v oblasti strategické komunikace univerzity. V současnosti vyučuje na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy dva předměty, Strategickou komunikaci a Mediální trénink.

 

V současné době pracuje v AMI Communications na pozici Senior Consultant, věnuje se komunikačních kurzům, mediálním školením a mediálním tréninkům. Je členem profesních organizací PR Klub a APRA.

©2019 Aliaves & Co., a.s. Specialista na kurzy, školení a zakázkové vzdělávání. Všechna práva vyhrazena | Obchodní podmínky